5 590 Lekë


Përshkrimi

Mates Aktiviteti Classics 1911

Model Y6 Plus

Material Zink dhe rrip silikoni

Ngjyra e zeze dhe blu

Permasat: 23x4x1.2cm

Kapaciteti baterise 110mAh (bateri...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38698

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mates Aktiviteti Classics 1911

Model Y6 Plus

Material Zink dhe rrip silikoni

Ngjyra e zeze dhe blu

Permasat: 23x4x1.2cm

Kapaciteti baterise 110mAh (bateri litium)

Perdorim aktiv mban bateriu 5-7 dite, standby 15 dite

Rezistent ndaj ujit

Pamje me cilesi te larte, ekran xhami me prekje

Paneli kontrolli vetem me prekje

Lidhet me Bluetooth 4.0

Suporton sistemin IOS8.0 dhe Android 4.4.

Produktet që keni parë