3 190 Lekë


Përshkrimi

Termus inoksi i markes Tefal, modeli K3083114, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila nuk lejon rrjedhje

Mjafton nje shtypje siper kapakut dhe ju mund te pini ne cdo ane 360°

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25913

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Termus inoksi i markes Tefal, modeli K3083114, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila nuk lejon rrjedhje

Mjafton nje shtypje siper kapakut dhe ju mund te pini ne cdo ane 360°

Ruan pijen tuaj te ngrohete per 4 ore dhe te ftohte per 8 ore

Kapaciteti 0.36 litra

Specifikat

Marka Tefal
Kapaciteti (ne Litra) 0.36 L

Vleresimet

No customer reviews for the moment.