Moto Taso

Pershkrimi i shitesit

Me nje eksperience 23 vjecare ne fushen e motocikletave Moto Taso vjen prane jush si dealer ekskluziv i markave te mirenjohura te veshjeve dhe aksesoreve.

Ne perpjekje per te sjell designin me modern te kombinuar me teknologjine e fundit tashme ne Shqiperi ne kemi sjell brandet e njohura si; Sena Technology ,Forma Boots,Airoh, MT-Helmets, Givi, Nordcode,Opti Line,Mivv.

Ajo qe Moto Taso synon eshte pajisja e te gjithe motorristeve me veshjet perkatese per nje udhetim sa me komod dhe te sigurt..

NGA MOTORRISTAT PER MOTORRISTAT

Emri i shitesit Moto Taso | Tirane/Kombinat
Vleresimi mesatar

Shiko produktet e Moto Taso Kontakt Shto tek shitesit e preferuar (1)

për faqe
Shfaq 1 - 64 of 155 artikuj
Shfaq 1 - 64 of 155 artikuj