• Çmimet më të mira në treg të garantuara

  Tek ne ke produktet që do me çmimin më të mirë në treg. Kontrollo çmimet tona kudo që ndodhesh dhe zgjidh produktin që të kursen.

  Më shumë


  Transport i shpejtë

  aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.

  Më shumë


  Blerje të sigurta.14 ditë mundësi kthimi.

  Porosite me 1 klikim dhe nëse NUK të pëlqen mund ta kthesh brënda 14 ditëve.

  Më shumë

 • MIRËSEERDHËT!

  Hyni tek llogaria juaj dhe përfitoni nga benefitet

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al

Stilues per Floket dhe Mjekren e Meshkujve Nxehet brenda 15 sekondave

1 190 Lekë 1 490 Lekë

Depilator i markes Philips model BRE605/00 Kapse qeramike te cilat heqin edhe qimet me te shkurtra ne te gjithe trupin edhe ne fytyre Nuk irriton lekuren dhe mund te perdoren ne siperfaqe te thate por edhe te lagur gjate dushit

12 990 Lekë

Extender wireless i markes TP Link modeli TL-WA850RE(EU) Me dy antena te brendshme  Ju mund te merni internetin ku deshironi.

3 490 Lekë

Xiaomi Redmi Note 8 3/32GB Dual SIM Memorie 32 GB dhe RAM 3 GB Kamera kryesore  48.0MP+8.0MP+2.0MP+2.0MP dhe kamera selfie eshte 13 MP

18 990 Lekë 21 990 Lekë

Televizor 32" LED Smart Wi-Fi TV Sistem Android te instaluar Rezolucion HD dhe me frekuence 100 Hz

15 990 Lekë 21 990 Lekë

Televizor i markes Elektra modeli ET-40FHD18-T2 Me rezolucion Full HD Android TV Box Elektra EA-194KUHD Kthen televizorin tuaj ne Smart TV

23 990 Lekë 33 990 Lekë

Laptop Probook 430 G2 Intel Core i3-4030U 4GB RAM/120GB SSD 13.3 ''

15 990 Lekë 19 990 Lekë

Tharese Flokesh Eta 432090000 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele temperature Fuqia 2000 W 1 vit garanci

2 290 Lekë

Televizor Hoobart 32” Smart LED HD  32EL620ANDT Marres dixhital tokesor DVB-T2 / C

14 990 Lekë 21 990 Lekë

Televizor Lobod modeli LX-43DK5T2S2 SMART Rezolucion FULL HD 1920x1080

25 990 Lekë 36 990 Lekë

Ore inteligjente me SIM dhe monitorues i aktiviteteve tuaja gjate dites.E disponueshme ne disa ngjyra. 

3 490 Lekë 3 990 Lekë

Android Box H6   4RAM / 32GB   Android 9.0 Kthen televizorin tuaj ne Smart TV 4 GB RAM dhe 32 GB ROM

6 990 Lekë 8 990 Lekë

Kit Aerosoli per Femije Aksesore universal per aerosol 

690 Lekë

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh Karikoni telefonin tuaj kudo ndodheni

790 Lekë

Kasetofon me Ekran MP5 7" me Bluetooth USB/SD, FM, WMA, MP3 Me porte USB dhe AUX. Kasetofoni lidhet me Bluetooth dhe ka ekran 7".

5 990 Lekë 6 990 Lekë

Printer HP DeskJet Ink 2130 All-In-One Printer me ngjyra

8 990 Lekë

Telefon Samsung Galaxy A10 Kapacitet 32GB dhe Ram 2GB Dual SIM Madhesia kamerave eshte 13MP dhe kamera selfie 5MP

15 990 Lekë 16 990 Lekë

Heqes Lageshtie Argo 17 Mbledh deri ne 17 liter ne dite  

34 990 Lekë

2 490 Lekë 2 990 Lekë

Fishe karikimi per iPhone 5/6/7/, e markes Konfulon, modeli S05 Shpejtesia e transferimit 50M/A-60M/ S Me gjatesi 1 meter dhe energji 1A

790 Lekë

Android Box HK1 Mini  Kthen televizorin tuaj ne Smart TV 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

4 290 Lekë 6 990 Lekë

Tastiere Wireless L8 dhe mouse touchpad Kryeni cdo veprim ne nje rreze prej 10 metrash Kapaciteti i baterise eshte 1080 mAh dhe karikohet per 5 ore.

1 490 Lekë 1 990 Lekë

Mini Blender Esperanca me 2 gota Pergatit smoothie, salca ne pak minuta Kapacitet e gotes 600 ml

1 890 Lekë 2 990 Lekë

Kasetofon MP5 me Pult 4" AUX/ Bluetooth/ SD Card/ Touchscreen/ USB Suporton: USB / TF / SD Transmetim nga smartphone me ane te Bluetooth Suporton USB/ SD/ TF. Ekran 800x480 TFT.

4 590 Lekë 5 590 Lekë

Televizor Lobod LX-32DK5T2S2 Smart Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe te lundroni ne internet 

22 990 Lekë

Kasetofon bluetooth YHG5610-B Kasetofon USB/RADIO/SD/AUX Ekran i madh LCD/ Drite LED

4 190 Lekë

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produktet kanë garanci. Shumellojshmeri Tek ne gjeni gamën më të gjërë të produkteve në Shqipëri. Një klikim larg gjithçka ju duhet.

Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Transporti I shpejte aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produktet kanë garanci. Shumellojshmeri Tek ne gjeni gamën më të gjërë të produkteve në Shqipëri. Një klikim larg gjithçka ju duhet.

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Kthim brenda 14 diteve Porosite me 1 klikim dhe nëse NUK të pëlqen mund ta kthesh brënda 14 ditëve.

Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Transporti I shpejte aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.