Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al

Gatuani ushqimet tuaja nga lart dhe poshte ne te njejten kohe Dy pllaka gatimi Shtrese qeramike te fuqishme me baker

3 990 Lekë

Modeli: G500 Madhësia e aparacës: 43x37x11 mm Bluetooth: 4.0 e lart Niveli i papërshkueshëm nga uji: lP67 Çipi kryesor i kontrollit: MT2502 Modaliteti i funksionimit: Çelësat e funksionit me prekje të plotë Ekrani i ekranit: Ekran 1.54 HD Rezolucioni: 240x240 pixel Bateri litiumi polimer i integruar (200 mah) Koha e karikimit të baterisë: rreth 3...

1 490 Lekë 2 490 Lekë

Kufje i12 mini Koha e punes 3 ore Koha e karikimit 1 ore Kundra ujit

499 Lekë 1 190 Lekë

Eleminues Mushkonjash Elektra EVI-04 6 W 30m2 zone mbulimi 20.000 ore pune eco-friendly

1 190 Lekë 1 490 Lekë

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike Ju mund të ruani dy ushqime të ndryshme në të njëjtën enë Kapaku transparent e bën të lehtë për të parë përmbajtjen e enës Me kapacitet mbajtes 0.6 dhe 0.3 liter. Ngjyra jeshile Permasat e tasit 200x150x90 mm

650 Lekë

USB SanDisk 32 GB Dual Drive Shkarkoni me lehtesi foto, video etj.

990 Lekë 1 990 Lekë

Mouse i markes Gembird Wireless Optical Punon me dy bateri AAA, nuk ka nevoje per software

499 Lekë 990 Lekë

Gjurmues Gps tracker E pershtatshme per: portofol, makine, femije, kafshe shtepiake, çanta, valixhe ose sende te tjera Madhesi kompakte dhe dizajn i lehte dhe konsum i ulet energjie

390 Lekë 990 Lekë

Mbajtese telefoni me magnet XO-C55A Shume e pershtateshme per perdorimin me nje dore te telefonit. Ka te intergruar 4 magnet të fortë, Aliazh alumini me rezistence te lartë, i qëndrueshëm

290 Lekë 690 Lekë

Makine Qethese Fuego FH-1088 Me dy koka 13 Rregullime gjatesie

799 Lekë 1 990 Lekë

Tavë embelsirash Përmasat: 26x20 cm Për 12 muffins

1 300 Lekë

Smart Bracelet M5 Monitor i rrahjeve të zemrës Monitorues i presionit të gjakut Monitor gjumi Lajmeron thirrjet dhe mesazhet

499 Lekë 990 Lekë

Freskuese statik me ngjyre te bardhe. Gjatesia e boshtit eshte e rregullueshme. Me 3 helika dhe 3 nivele te ndryshme shpejtesie.

1 490 Lekë 2 490 Lekë

Laptop Fujitsu S752 Core i5-3210M 4/500GB Intel Core i5 (3th Gen) e  Ram 4 GB, 500G HDD

17 990 Lekë 24 990 Lekë

Freskuese Venus 41 cm Me 3 nivele te ndryshme shpejtesie Siperfaqja e mbulimit 20 m2

1 490 Lekë 1 990 Lekë

Fustan i gjate me dizenjo me lule Me menge te shkurtra te gjera

999 Lekë 4 490 Lekë

Tostier compact Ariete 1982 Fuqia: 750W Veshje jo-ngjitese: po Permasat e pllakes se ngrohjes: 21.5 x 12 cm

1 490 Lekë 2 190 Lekë

Peshqir plazhi Svilanit Nautic Peshqir plazhi i bere nga 100% pambuk Pelhure e qendrueshme dhe e endur dendur per thithje te shkelqyeshme Mund te lahet ne 60 ° C Permasa 80x160 cm

1 690 Lekë 4 990 Lekë

Peshqir plazhi Svilanit Mandala 100% pambuk Permasa 80x160 cm

1 290 Lekë 4 990 Lekë

Robot - Ariete Pro Evolution 2713/1 Kapaciteti i rezervuarit 0.3 L 2 nivele te filtrimit: primar dhe Hepa Autonomia 90 min Sensore mekanik te pengesave, sensore kunder renies Aksesoret ne paketim: 2 furça anesore shtese, 1 filter shtese Hepa, 1 furçe per pastrimin e robotit

22 990 Lekë

Tave Brioche TVS linja Dolce e Salato  Permasa 22 cm 100% alumin

590 Lekë 990 Lekë

Gote uji ARTEMIS-ART256F Kapaciteti 415 ml Seti permban 6 gota

390 Lekë 450 Lekë

TV Fuego, modeli 32EL600T. Ekran LED dhe rezolucion HD. Kornize e holle dhe dizajn elegant.

19 990 Lekë

Tuta te shkurtra MadMext 2923 Material pambuk, te rehatshme, me xhepa

599 Lekë 1 990 Lekë

Tharese flokesh Remington D2400 Mini Fuqia 1400W Doreze e palosshme per ruajtje me te lehte 2 cilesime te nxehtesise dhe energjise per tharjen perfekte Gryke koncentratori per stilim preciz

1 890 Lekë 3 990 Lekë

Tavoline Hekurosje AL-2267 FALAS Hekur Adler AD 5019 Hekur ka fuqi 1600 W

2 990 Lekë 4 680 Lekë

Pajisje mbeshtetese per shpinen Lehteson menjehere dhimbjen e shpines Ndihmon ne eleminimin e kerrusjes

990 Lekë 1 490 Lekë

Bateri e jashtme me kapacitet 3000mAh Karikoni telefonin tuaj kudo ndodheni

299 Lekë 790 Lekë

Kemishe per femra, dizenjo me lule. Vjen ne dy ngjyra: bojeqielli dhe roze. Menge te gjata qe kthehen trecerekeshe.

699 Lekë 1 990 Lekë

T-shirt me Temina Cool & Sexy PKA692 Ne ngjyre te bardhe ku ne pjesen e perparme vjen e gjitha me temina ne te njejten ngjyre  E lirshme dhe teper stil  Lehtesisht e kombinueshme Ideale edhe per pasditet dhe mbremjet tuaja.

659 Lekë 1 490 Lekë

Tas i markes Curver me vakum Kapaciteti mbajtes eshte 0.9 liter Material plastik shume cilesore me kapak Perfshihet pirun, luge, thike plastike Permasat 16 x 16 x 7 cm

550 Lekë

 • Çmimet më të mira në treg të garantuara

  Tek ne ke produktet që do me çmimin më të mirë në treg. Kontrollo çmimet tona kudo që ndodhesh dhe zgjidh produktin që të kursen.

  Më shumë


  Transport i shpejtë

  aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.

  Më shumë


  Blerje të sigurta.14 ditë mundësi kthimi.

  Porosite me 1 klikim dhe nëse NUK të pëlqen mund ta kthesh brënda 14 ditëve.

  Më shumë

 • MIRËSEERDHËT!

  Hyni tek llogaria juaj dhe përfitoni nga benefitet

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produktet kanë garanci. Shumellojshmeri Tek ne gjeni gamën më të gjërë të produkteve në Shqipëri. Një klikim larg gjithçka ju duhet.

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produktet kanë garanci. Shumellojshmeri Tek ne gjeni gamën më të gjërë të produkteve në Shqipëri. Një klikim larg gjithçka ju duhet.

Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Transporti I shpejte aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.

Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Kthim brenda 14 diteve Porosite me 1 klikim dhe nëse NUK të pëlqen mund ta kthesh brënda 14 ditëve.

Produkte me garanci |0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. Pagese Cash |Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Transporti I shpejte aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve.