34 990 Lekë


Përshkrimi

  • Lego Super Mario The Mighty Bowser 
  • Modeli 71411
  • Permbane 2807 pjese
  • I pershtatshem per 18 vjec +
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70338

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Vlerësoni mbretin e Koopas kur ndërtoni, shfaqni dhe luani me LEGO Super Mario The Mighty Bowser (71411).

Kjo figurë e ndërtueshme përdor elemente LEGO të reja për të rikrijuar pamjen e thumbave të Bowser dhe ka shumë veçori, duke përfshirë një lëshues topi zjarri dhe një buton për të kontrolluar lëvizjet e kokës dhe qafës së Bowser.

I lëvizin edhe krahët dhe gishtat! Shfaqni Mighty Bowser në platformën e betejës të ndërtuar me tulla, e cila ka 2 kulla për të rrëzuar, një bllok të fshehur të POW-ve dhe një Etiketë Veprimi.

Një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të Super Mario dhe argëtim për të gjithë familjen, ky grup përfshin udhëzime hap pas hapi për të udhëhequr ndërtimin kompleks.

Kujdesuni për komplete të tjera LEGO për të rritur në koleksion.

Cilido qoftë pasioni juaj, ju pret një projekt ndërtimi frymëzues.

Permasat: 58 x 47,8 x 12,2 cm

Reviews (0)