Kategorite

Reviews

Televizor Elektra LED 50" Smart TV

Televizor Elektra LED 50" Smart TV
altin ferati08/16/2023

e rekomandoj

e bleva tv para 1jav per t pare ndeshjet jam super i kenaqur .cmimi shume i lir. ngjyrat te mira, tv lidhet me internet garanci 1 vit. per cmimin qe ka dhe per cilesine e rekomandoj. flm aladini qe me erdhi porosia shume shpejt

Bllok MAT BL112/1 i Personalizuar

Bllok MAT BL112/1 i Personalizuar
Rovena 07/12/2023

Super

Me pelqen shume, ngjyra e bllokut eshte shume e bukur dhe me pelqen qe pjesa e brendshme e fleteve ehste fiks sic une e doja. Edhe personalizimin e kane realizuar bukur

Mouse Gembird 3 Butona Optical

Mouse Gembird 3 Butona Optical
F. E.07/05/2023

Ia vlen per cmimin

E bleva me teper per cmimin e lire, pasi doja thjesht nje mouse per te punuar ne laptop ne shtepi. Suuper cilesi per cmimin qe ka.

Kufje Plantronics Blackwire C3220

Kufje Plantronics Blackwire C3220
A.F07/05/2023

Punojne shume mire

Super komode. I perdor dhe per ne zyre dhe per ne shtepi. Ne fillim m'u duken pak te shtrenjta nga cmimi, por kur i provova e justifikuan

Mini Tastiere Wireless

Mini Tastiere Wireless
R.G07/05/2023

Super perdorim

Shpetova duke kerkuar videot ne Youtube ne televizor. Tani kerkoj drekt nga divani, pa perdorur pult dhe te pres me minuta per te kaluar cdo shkronje.