1 190 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Puzzle Disney Maxi Floor Sirena 35 cp

  • Puzzle formues per femije Maxi Floor
  • Me 35 pjese per te formuar personazhet e filmit Sirena e Vogel
  • Per femijet e moshes mbi 3 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70049

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Lisciani Puzzle Disney Maxi Floor Sirena 35 cp

Puzzle formuese dhe ngjyrosje ne pjesen e pasme me perdonazhet e filmit te Disney: Sirena e Vogel

Me 35 pjese per te formuar personazhet e preferuar Ariel, apo banoret e tjere

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Nxit zhvillimin e aftesive koordinuese, shqisave, imagjinates dhe kreativitetit

Permasat e produktit: 70 x 50 cm

Reviews (0)