890 Lekë


Përshkrimi

Adaptor per shperndarjen e sinjali Toslink Optical

Marka Gembird

Me 2 porta dalese dhe 1 hyrese

E projektuar per te ndare sinjalin ne dy sinjale

Nuka ka humbje te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32996

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (120)
I disponueshëm
16 900 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm

Përshkrimi

Adaptor per shperndarjen e sinjali Toslink Optical

Marka Gembird

Me 2 porta dalese dhe 1 hyrese

E projektuar per te ndare sinjalin ne dy sinjale

Nuka ka humbje te cilesise se zerit

Specifikat

Marka Gembird

Reviews (0)