5 190 Lekë


Përshkrimi

Furce dhembesh elektrike per femije, nje nga me te pelqyerat dhe qe rekomandohet nga te gjithe dentistet.

Marka: Oral-B

Modeli: D 10.513

Kryen 5 600 drishje ne minut

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Furce dhembesh elektrike per femije, nje nga me te pelqyerat dhe qe rekomandohet nga te gjithe dentistet.

Marka: Oral-B

Modeli: D 10.513

Kryen 5 600 drishje ne minut

Furca ideale per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec.

Punuar ne menyre te tille qe femijet ta kane shume te lehte ta mbajne ne duart e tyre te vogla pa u rreshkitur ne asnje moment.

Dizenjo me Mickey Mouse, nje nga personazhet vizatimore me te pelqyer per femijet.

Lan 100 % dhe ne menyre te bute dhembet e femijeve.

Qe femijet ti lajne me gezim dhembet 2 here ne dite, kjo furce vjen edhe me nje buton per muzike, i cili cdo minut luan nje nga 16 tingujt muzikore te ndryshem per femije.

Paketimi permban: Furcen bashke me koken dhe baterine e karikueshme.

Specifikat

Gjinia Unisex
Marka Braun
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al