390 Lekë


Përshkrimi

Laps per buzet i markes Impala

Me 4 ngjyra te ndryshme 

Krijoni konturin e buzeve dhe mbushini ato me ngjyren e preferuar

Ndihu joshese ne cdo moment. 

I testuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21339

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laps per buzet i markes Impala

Me 4 ngjyra te ndryshme 

Krijoni konturin e buzeve dhe mbushini ato me ngjyren e preferuar

Ndihu joshese ne cdo moment. 

I testuar dermatologjikisht dhe kunder ujit

Specifikat

Marka Impala
Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)