449 Lekë
549 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

  • Proraso krem zbutes per para rrojes per lekure sensitive
  • Zbut qimet e fytyres
  • Rreshqitje e lehte
  • Parandalon irritimin e lekures gjate rruajtjes
  • Mbron nga skuqja
  • Mbron nga mikro-prerjet
  • Hidraton dhe zbut lekuren
  • Aroma frutore e molles dhe lime
  • Sasia 100 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63961

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 100 L
449 Lekë
549 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 100 L
449 Lekë
549 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
449 Lekë
549 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 150 L
840 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
I disponueshëm
- 150 L
840 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 150 L
840 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 150 L
840 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok

Përshkrimi

Proraso krem zbutes per para rrojes per lekure sensitive 100 ml

Proraso White para rruajtjes eshte krijuar per kujdesin e perditshem te lekures se ndjeshme te prirur ndaj acarimit.

Linja White Proraso pasurohet me çaj jeshil dhe tershere.

Pa parabene, silikone, ngjyrues artificiale ose vajra minerale. Aroma frutore e molles dhe lime.

Zbut qimet e fytyres

Rreshqitje e lehte

Parandalon irritimin e lekures gjate rruajtjes

Mbron nga skuqja

Mbron nga mikro-prerjet

Hidraton dhe zbut lekuren

Aroma frutore e molles dhe lime

Permban ekstrakt tershere te rekomanduar per lekure te ndjeshme, e cila ka nje veti qetesuese, anti-inflamatore dhe kunder kruajtjes.

Qeteson dhe pershpejton rigjenerimin.

Ekstrakti i çajit jeshil pastron dhe freskon butesisht, lufton bakteret dhe radikalet e lira, duke vonuar keshtu procesin e plakjes.

Menyra e perdorimit: Lyejeni lekuren me uje dhe aplikojeni kremin. Masazhoni me levizje rrethore. Prisni pak dhe me pas vazhdoni te rruheni.

Rezultati: Lekure e hidratuar dhe e mbrojtur dhe qime e zbutur. Rruajtje e lehte, e shpejte dhe e kendshme pa acarim.

Specifikat

Marka Proraso

Reviews (0)