3 890 Lekë


Përshkrimi

Fenere Led 12-24V Lyra

Fenere Lyra me 9 Leds, 1 cope.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 8322

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fenere Led 12-24V Lyra

Fenere Lyra me 9 Leds, 1 cope.

Me rreze drite te ngushte (Spot Beam).

Karkase alumini me cilesi te larte.

Leds me fuqi te larte dhe shume të ndritshme.

Tensioni ne hyrje: 10-30V DC.

3W*9Leds / 1450 lms / 27W.

Jetegjatesia: +30,000 orë.

Temperatura e punës: -40ᴼC ~ +50ᴼC.

Aksesoret per montim të përfshira.

Përmasat: 12.5 x 12.5 x 4 cm.

Paketimi: 1 cope.

Produktet që keni parë

Reviews (0)