599 Lekë


Përshkrimi

Shall per femra, material 100% poliester

I bute dhe i ngrohte per stinen e dimrit

Kombinohen lehtesisht me veshjet tuaja 

Ne ngjyre gri me fije të trasha të thurura dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 42538

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shall per femra, material 100% poliester

I bute dhe i ngrohte per stinen e dimrit

Kombinohen lehtesisht me veshjet tuaja 

Ne ngjyre gri me fije të trasha të thurura dhe të rralla të qëndisura.

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali 75% akrilik - 25% poliestër

Produktet që keni parë

Reviews (0)