1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Bluze e Zeze me Shpatulla te Zbuluara

Ky produkt eshte ish- Marke dhe per kete arsye vjen me etikete te prere.

Karakteristikat kryesore: Material Elastik - Menge...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 18828

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze e Zeze me Shpatulla te Zbuluara

Ky produkt eshte ish- Marke dhe per kete arsye vjen me etikete te prere.

Karakteristikat kryesore: Material Elastik - Menge te Gjata - Prerje e Gjere.

Materiali: 93% Poliester - 7% Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 38 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 49 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 43 cm.

UK USA EU IT UK AU RU
2 0 30 34 2 2 36/38
4 0 32 36 4 4 38
6 2 34 38 6 6 38/40
8 4 36 40 8 8 40
10 6 38 42 10 10 42/44
12 8 40 44 12 12 46
14 10 42 46 14 14 48
16 12 44 48 16 16 50
18 14 46 50 18 18 54
20 16 48 52 20 20 58
22 18 50 54 22 22 60/62
24 20 52 56 24 24 64
26 22 54 58 26 26 66/68
28 24 56 60 28 28 70
30 26 58 62 30 30 72/74

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Poliester

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
2 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
3 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 090 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
2 ne stok
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
690 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
4 ne stok
SHITUR
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al