790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Kanatjere me perla Cool & Sexy.

Me ngjyre te bardhe dhe e dekoruar me perla te bardha.

Kanatjerja eshte me thurje dhe me jake ne forme V.

Prerje e ngushte per te nxjerre ne pah format.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35959

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatjere me perla Cool & Sexy.

Me ngjyre te bardhe dhe e dekoruar me perla te bardha.

Kanatjerja eshte me thurje dhe me jake ne forme V.

Prerje e ngushte per te nxjerre ne pah format.

Vleresimet

No customer reviews for the moment.