750 Lekë
990 Lekë
Kurseni 240 Lekë


Përshkrimi

  • Kanatjere e Bardhe Cool & Sexy 
  • E kombinueshme me veshje sportive 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34186

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 290 L
1 000 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 340 L
1 250 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 240 L
750 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 290 L
1 000 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
- 340 L
1 250 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 340 L
1 250 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 340 L
1 150 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kanatjere e Bardhe Cool & Sexy SP816

Vjen sipas trupit dhe me dy rripa te trashe me xhufka 

Lehtesisht e kombinueshme me veshje sportive 

Gjatesi normale 

E kendshme dhe e duhura per nje veshje stinore verore.

Produktet që keni parë

Reviews (0)