1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Bluze per Femra  me Dizenjo te Menget

Material 50 % pambuk dhe 50 % poliester

Menget me dizenjo temina.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 40364

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 480 L
1 110 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 480 L
1 110 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze per Femra  me Dizenjo te Menget

Material 50 % pambuk dhe 50 % poliester

Menget me dizenjo temina.

Produktet që keni parë

Reviews (0)