990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • T-shirt per femra me stampe New York
  • Praktike dhe lehtesisht e...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31580

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per Femra me Stampe New York

Material cilesore me push nga brenda

Sportive dhe praktike

Pershtatet me veshje te ndryshme

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.