1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

  • T-shirt per femra me stampe New York
  • Praktike dhe lehtesisht e kombinushme

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31580

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

T-shirt per Femra me Stampe New York

Material cilesore me push nga brenda

Sportive dhe praktike

Pershtatet me veshje te ndryshme

Produktet që keni parë