690 Lekë


Përshkrimi

Cante e Vogel per Femra ne 5 Ngjyra

Cante per vemra e vogel me pese ngjyra: e bardhe, kafe, roz, ping, violet.

Canta ka dy xhepa ne brendesi.

Me rrip te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 15079

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante e Vogel per Femra ne 5 Ngjyra

Cante per vemra e vogel me pese ngjyra: e bardhe, kafe, roz, ping, violet.

Canta ka dy xhepa ne brendesi.

Me rrip te gjate.

Cantes mund ti hiqet rripi dhe te mbahet si mbajtese celulari.

Permasat e cantes: 11,5cm 16,5cm.

Teper e bukur dhe komode.

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)