1 320 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 970 Lekë


Përshkrimi

Fustan i ngushte me menge te gjata

Dizajn me lule dhe rrip ne mes

Per nje pamje elegante dhe seksi. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33215

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 900 L
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 2575 L
1 415 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1495 L
SHITUR
995 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
- 1925 L
2 065 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
- 970 L
1 320 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 400 L
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2080 L
1 910 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1925 L
2 065 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
- 2080 L
1 910 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1925 L
2 065 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1100 L
1 490 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
4 ne stok
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 909 L
1 590 Lekë
2 499 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 1265 L
1 025 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 340 L
1 650 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 640 L
1 650 Lekë
2 290 Lekë
3 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 130 L
1 160 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 130 L
1 160 Lekë
1 290 Lekë
3 ne stok
- 200 L
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan i ngushte me menge te gjata

Dizajn me lule dhe rrip ne mes

Per nje pamje elegante dhe seksi. 

          

Produktet që keni parë

Reviews (0)