1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni700 Lekë


Përshkrimi

  • Fustan me kopsa Cool & Sexy
  • Materiali elastik dhe pambuk
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34150

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 970 Lekë
Kurseni 1380 L
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
2 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 150 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 340 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 499 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
1 490 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (1)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan me kopsa Cool & Sexy.

I shkurter dhe me menge te shkurtra.

Me jake ne forme V dhe me kopsa te medha ne pjesen e perparme.

Model i cili rri pas trupit.

Materiali elastik dhe pambuk. 

Produktet që keni parë