2 093 Lekë
2 990 Lekë


Përshkrimi

Atlete Sportive Platin Loyla

Model perfekt per stinen

Ngjyre e vecante dhe lehtesisht e kombinueshme. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32674

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 303 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (7)
I disponueshëm
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (18)
1 ne stok
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 303 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
1 953 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (1)
I disponueshëm
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 30%
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
2 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (11)
2 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
2 ne stok
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
4 ne stok
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 295 Lekë
Kurseni 805 L
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete Sportive Platin Loyla

Model perfekt per stinen

Ngjyre e vecante dhe lehtesisht e kombinueshme. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Lovely

shume te buta sidomos pjesa mbrapa, cmim shume i mire per cilesine qe kane

Byon

Me te bukura se ne foto

Komode, prerje fikse ne numer, ngjyrat edhe me te bukura se ne foto.

Mbeta shume e kenaqur :)