1 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

Kepuce Kamoshi Stileto Laura

Model klasik dhe i rehatshem

Kamosh i bute dhe take me bazament

Ju do te dukeni mjaft bukur, por mbi te gjitha do te ndiheni rehat ne ecje. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32649

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kepuce Kamoshi Stileto Laura

Model klasik dhe i rehatshem

Kamosh i bute dhe take me bazament

Ju do te dukeni mjaft bukur, por mbi te gjitha do te ndiheni rehat ne ecje. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

me erdhi masa gabim dhe u desh dy dite ta ndronin