2 190 Lekë


Përshkrimi

  • Rroba Banje Angelsin MS43115
  • Model i cili vjen me dy pjese te ndara
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34447

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banje Angelsin MS43115.

Model i cili vjen me dy pjese te ndara. 

Recipeta cope me fasheta te ngjyrave te ndryshem te nderthurura. 

Mbathje prerje normale ku para vijne ne ngjyre te zeze dhe pas ne jeshile.

Material i cili thahet shpejt. 

80% Polyamide 20% Polyretan.

Produktet që keni parë

Reviews (0)