390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2 600 Lekë


Përshkrimi

Rroba banje trup Angelsin MS41635.

Dizajn i vecante dhe ne mode.

Me nderthurje te dy ngjyrave te bardhe dhe e zeze me lule.

Ndihuni komod dhe te bukura gjate diteve te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 34459

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba banje trup Angelsin MS41635.

Dizajn i vecante dhe ne mode.

Me nderthurje te dy ngjyrave te bardhe dhe e zeze me lule.

Ndihuni komod dhe te bukura gjate diteve te plazhit.

Reviews (0)