3 490 Lekë


Përshkrimi

Kepuce te Zeza te Sheshta Celia

Te rehatshme dhe shume fine

Cilesi dhe komoditet maksimal ne ecje

Teminat metalike i japin nje pamje moderne kepuceve

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32712

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kepuce te Zeza te Sheshta Celia

Te rehatshme dhe shume fine

Cilesi dhe komoditet maksimal ne ecje

Teminat metalike i japin nje pamje moderne kepuceve

Produktet që keni parë

Reviews (0)