1 590 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Kominoshe per Femra Cool & Sexy

  • Te lirshme,...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33200

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (17)
3 ne stok
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Kominoshe per Femra

Dizajne si leopard

Prerje e lirshme, pjesa e siperme me rripa

Shume stil dhe verore. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 909 L
Shitur (9)
1 ne stok
1 090 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 909 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (10)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (10)
2 ne stok
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (8)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (11)
3 ne stok
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 920 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3570 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
3 ne stok
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
1 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3400 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3670 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3670 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Love it

Shume praktik dhe trendy