990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni600 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Cool & Sexy OM61

Te lehta dhe te lirshme 

Teper stil dhe te dizenjuara me motive te ndryshme ne te gjith siperfaqen e tyre 

Mudn te kombinohen lehtesisht 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34171

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona Cool & Sexy OM61

Te lehta dhe te lirshme 

Teper stil dhe te dizenjuara me motive te ndryshme ne te gjith siperfaqen e tyre 

Mudn te kombinohen lehtesisht 

Produktet që keni parë