1 490 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes  Modeli me trend dhe me stil i momentit  Me pala firzamonike  Nje veshje e cila do te bente diferencen 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33185

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pantallona Stil Culotte

Te gjera dhe me gjatesi mbi kercirin e kembes 

Modeli me trend dhe me stil i momentit 

Me pala firzamonike 

Nje veshje e cila do te bente diferencen 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Super trendy

Kete model e kisha pare tek sezoni i ri i Zares. Jam shume e lumtur qe e gjeta tek ju me te njejten cilesi. Faleminderit

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al