1 590 Lekë


Përshkrimi

Kanatiere nga firma e njohur Navigare

Material pamubuku

Te domosdoshme ne perditshmerine tuaj. 

2 Ngjyra: e bardhe dhe e zeze

Masa te disponueshme nga S deri ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23687

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatiere nga firma e njohur Navigare

Material pamubuku

Te domosdoshme ne perditshmerine tuaj. 

2 Ngjyra: e bardhe dhe e zeze

Masa te disponueshme nga S deri ne XL

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë

Reviews (0)