1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Pantallona Sportive Slim Fit Madmext 4061

Vijne me xhepa anesore dhe  gjatesi deri tek kyci i kembes 

Lidhja e tyre ne bel behet me lidheza 

Material 95 % pambuk dhe 5 %...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36529

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (10)
I disponueshëm
1 750 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1840 L
Shitur (15)
I disponueshëm
1 750 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1240 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (25)
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
950 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (14)
I disponueshëm
950 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (9)
I disponueshëm
950 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 210 L
Shitur (13)
2 ne stok
950 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
2 ne stok
990 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (10)
3 ne stok
1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 490 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (11)
1 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (25)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
4 ne stok
4 589 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pantallona Sportive Slim Fit Madmext 4061

Vijne me xhepa anesore dhe  gjatesi deri tek kyci i kembes 

Lidhja e tyre ne bel behet me lidheza 

Material 95 % pambuk dhe 5 % elastik

Prerje slim fit e cila eshte prerje me e kerkuar e momentit 

Ndiheni te veshur dhe plot stil 

Model sportiv nderthurur me klasiken 

Specifikat

Gjinia Mashkull

Produktet që keni parë