785 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 405 Lekë


Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e vecante me ngjyra dhe shkrimin "To BLVCK"

Bluze me nje stil sportiv qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25202

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 290 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1000 L
2 590 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 1835 L
1 155 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1980 L
1 310 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 1060 L
930 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (44)
4 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1335 L
1 155 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 1510 L
1 780 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (210)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
190 Lekë
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
1 ne stok
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
- 1825 L
1 465 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1525 L
1 465 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1825 L
1 465 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 180 L
1 810 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 665 L
1 025 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 870 L
1 120 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok

Përshkrimi

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra

Dizenjo e vecante me ngjyra dhe shkrimin "To BLVCK"

Bluze me nje stil sportiv qe mund te vishet ne cdo moment te dites

Ju mund te zgjidhni ngjyren dhe masen qe deshironi

Materiali eshte pambuk

Specifikat

Gjinia Mashkull
Materiali Pambuk

Produktet që keni parë

Reviews (0)