990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjatance servirje me 2 ndarje
  • Permasa 25 cm
  • Materiali druri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 69316

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 750 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 150 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjatance servirje me 2 ndarje

I ndare ne 2 haperira per te kombinuar ushqime te ndryshme

Eshte nje tabaka ideale, e gjere per te shtuar ushqime te kripura dhe te embla apo dhe salca.

Permasa e pjatances eshte 25 cm dhe eshte material druri.

Produktet që keni parë

Reviews (0)