890 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

  • Mbajtëse Ushqimi 3 Copë
  • Ideale për të marre ushqime me vete
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30275

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

580 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Mbajtëse Ushqimi 3 Copë

Ideale për të ruajtur ushqime, fruta, ëmbëlsira dhe ushqime të tjera për të marrë në shkollë, shëtitje etj.

Produkte me një material plastik me cilësi të certifikuar për mbajtjen e ushqimeve.

Produktet që keni parë

Reviews (0)