490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

  • Tas porcelani per femije me Hello Kitty 
  • Me kapak plastik
  • Diameter 13 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31956

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 200 L
350 Lekë
550 Lekë
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas porcelani per femije me Hello Kitty 

Me personazhe te dizenjuar ne pjesen e siperme te tasit

Terheqes qe femijet te konsumojne me deshire ushqimin e tyre 

Vjen me kapak ne material plastik per mbyllje dhe per te mos lejuar derdhjen e ushqimit

Tasi ka nje doreze e ngjashme me nje filxhan per tu mbajtur me lehtesi 

Diameter afershisht 13 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)