2 200 Lekë


Përshkrimi

Tigan Presto nga marka Tescoma me diameter 24 cm.

Materiali alumin me shtrese jo-ngjitese dhe me nje doreze te forte dhe ergonomike.

Veshja nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 33130

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 300 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 590 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan Presto nga marka Tescoma me diameter 24 cm.

Materiali alumin me shtrese jo-ngjitese dhe me nje doreze te forte dhe ergonomike.

Veshja nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit.

Perdoret ne te gjitha llojet e vatrave.

Produktet që keni parë

Reviews (0)