8 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 14 000 Lekë


Përshkrimi

Fshese korenti Rowenta RO4855EA

  • Fuqia: 550 W
  • Kosh plastik: 2.5 L
  • Teknologji multiciklonike Koke 2 ne 1 (Dysheme/ Tapet), Koke parketi, Koke per qoshe dhe divane
  • Gjatesia e kabllit: 8.8 Metra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 89637

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (876)
I disponueshëm
11 590 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
10 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
12 990 Lekë
14 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 6000 L
16 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
24 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
29 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
24 990 Lekë
29 990 Lekë
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
44 090 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese korenti Rowenta RO4855EA

Fshesë me korrent pa qese Compact Power XXL PARQUET nga Rowenta - performancë e fuqishme dhe kapacitet mbresëlënës në një format kompakt.

Fshesa me korrent Compact Power XXL është ideale për çdo ambient jetese.

Kapaciteti mbresëlënës XXL prej 2,5 litrash siguron një eksperiencë më të lehtë pastrimi, ndërkohë që kontejneri duhet të zbrazet më rrallë

dhe dizajni kompakt i optimizuar i fshesës me korrent do të thotë se mund të ruhet lehtësisht edhe në dollapët më të vegjël.

Zbuloni një fshesë me korrent pa qese për lehtësinë maksimale të përdorimit, me një enë pluhuri që zbrazet dhe përdoret lehtë.

Rezultatet afatgjata të arritshme me teknologjinë e avancuar të ciklonit për thithje të plotë me ndarje të jashtëzakonshme të ajrit/pluhurit.

E gjithë kjo me kombinimin e fuqishëm të teknologjisë motorike EffiTech, për rezultate të jashtëzakonshme thithjeje me konsum më të ulët të energjisë dhe

një grykë dyshemeje shumë efikase që siguron thithje të jashtëzakonshme të pluhurit dhe premton rezultate të jashtëzakonshme çdo ditë.

Shijoni lirinë maksimale të lëvizjes me një kabllo tepër të gjatë 6,2 m dhe një rreze funksionimi 8,8 m për pastrimin e një sipërfaqe dyshemeje deri në 95 m2

pa pasur nevojë të rilidhni kabllon.

Furça e integruar e mobiljeve (Easy Brush) është gjithmonë pranë dhe është e përshtatshme për mobilje, sipërfaqe të ndjeshme dhe zona të vështira për t'u arritur.

Kapaciteti XXL:

2.5 litra për të gjitha madhësitë e zonave të banimit

Dizajn ultra kompakt dhe pa qese për komoditet maksimal

Fshesë me korrent pa qese, e përmirësuar me teknologjinë motorike EffiTech, për rezultate të jashtëzakonshme thithjeje me konsum më të ulët të energjisë

Sistemi i pastrimit të shpejtë nënkupton menaxhim të thjeshtë dhe pa mundim të pluhurit:

vetëm katër hapa të thjeshtë për të zbrazur enën e pluhurit dhe për të rifilluar fshirjen me korrent

Tub teleskopik:

Me shtrirje të gjatë, fleksibël dhe intuitiv, e bën fshesë me korrent më të lehtë se kurrë

Specifika teknike:

Fuqia: 550 W

Kosh plastik: 2.5 L 

Teknologji multiciklonike

Koke 2 ne 1 (Dysheme/ Tapet), Koke parketi, Koke per qoshe dhe divane

Gjatesia e kabllit:   8.8 Metra

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 550 W

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Fshese e qetë me fuqi të fortë thithëse. Rezervuari i tij zbrazet lehtë dhe eshte goxha i madh. Ka një hundë të përshtatshme për çdo sipërfaqe. Ishte një zgjedhje e mirë!

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Fshese e qetë me fuqi të fortë thithëse. Rezervuari i tij zbrazet lehtë dhe eshte goxha i madh. Ka një hundë të përshtatshme për çdo sipërfaqe. Ishte një zgjedhje e mirë!