1 990 Lekë


Përshkrimi

Cakmak i personalizuar me karikim

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar cakmakun e personalizuar

Realizoni cakmakun me te vecante per vete ose...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 42390

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cakmak i personalizuar me karikim

Ju zgjidhni shprehjen qe deshironi dhe na e dergoni per te realizuar cakmakun e personalizuar

Realizoni cakmakun me te vecante per vete ose miqte tuaj. 

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi, ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per t'u pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar..

Produktet që keni parë

Reviews (0)