1 690 Lekë


Përshkrimi

Doreza Crossfit per aktivitete fizike ne palester

Jane te mbyllura ne pjesen e gishterinjve dhe pjesa e kyceve eshte elastike dhe me ngjitese

Masa e dorezave eshte medium

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25125

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 500 L
1 690 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (44)
1 ne stok
250 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 299 Lekë
2 ne stok
1 599 Lekë
1 ne stok
1 599 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
699 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
329 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Doreza Crossfit per aktivitete fizike ne palester

Jane te mbyllura ne pjesen e gishterinjve dhe pjesa e kyceve eshte elastike dhe me ngjitese

Masa e dorezave eshte medium

Mbroni duart dhe ushtrohuni lehte ne palester

Produktet që keni parë

Reviews (0)