1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Esperanca Drite LED e Perparme per Bicikleta USB Elnath EOT020
  • USB per rikarikimin e baterise
  • Drite e bardhe e forte
  • Kohe e gjate pune
  • Tre menyra ndricimi
  • Rezistent ndaj lageshtires
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66403

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
399 Lekë
Shitur (97)
Nuk ka me gjendje
64 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
499 Lekë
Shitur (23)
Nuk ka me gjendje
799 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
20 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
599 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Llamba e përparme e biçikletës USB Esperanza ELNATH ka një diodë të fuqishme COB LED të bardhë që lëshon një dritë të fortë.

Falë tij, pas errësirës rruga përpara jush do të ndriçohet shumë mirë dhe do të jeni të dukshëm për përdoruesit e tjerë të trafikut.

Pajisja ka 3 mënyra ndriçimi.

Llamba ka një bateri të integruar dhe karikohet përmes një kabllo USB.

Jini të dukshëm në rrugë!

USB RIKARKUESHME

DRITË E BARDHË E FORTË

MONTIM I LEHTË

KOHË E GJATË PUNE

TRE MËNYRAT E NDRIÇIMIT

REZISTANT NGA LAGESHTIRA

Kompleti përfshin: llambë, kabllo USB, brez montimi.

Materiali: plastikë

Përmasat: 8,0 x 1,7 x 2,2 [cm]

Furnizimi me energji elektrike: bateri e integruar 500 mAh

Montimi në kornizën e biçikletës: mbështillni rripin e përfshirë rreth kornizës dhe lidhni me dorezën në anën tjetër.

Për të ngarkuar baterinë, lidhni pajisjen me një burim USB, karikoni rreth 2 orë.

Priza e karikimit është në anën e pasme të llambës.

Koha e karikimit të baterisë: rreth 2 orë

Produktet që keni parë

Reviews (0)