144 Lekë


Përshkrimi

Cous-cousi TEUTA është një produkt 100% natyral I cili përgatitet duke miksuar grurin e cilësisë së lartë semolina bashkë me ujin. Zakonisht gatuhet duke u përdorur me perime, shoqëruar me mish,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43845

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

216 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
204 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
198 Lekë
I disponueshëm
- 15 L
165 Lekë
180 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
180 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
180 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
180 Lekë
I disponueshëm
180 Lekë
I disponueshëm
180 Lekë
I disponueshëm
180 Lekë
I disponueshëm
240 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
110 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
264 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
138 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
110 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
110 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
110 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
98 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
98 Lekë
Shitur (93)
I disponueshëm
98 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
138 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
117 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cous-cousi TEUTA është një produkt 100% natyral I cili përgatitet duke miksuar grurin e cilësisë së lartë semolina bashkë me ujin. Zakonisht gatuhet duke u përdorur me perime, shoqëruar me mish, fruta të thata apo erëza dhe përbën një alternative të shkëlqyer si një vakt I shëndetshëm I pasur me fibra proteina, gati për 5min.

Specifikat

Ushqime Specifike Vegan

Produktet që keni parë

Reviews (0)