3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Karikues Wireless 4ne1
  • Karikues shumefunksional i cili karikon 4 pajisje njekohesisht 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41525

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karikues Wireless 4ne1

Karikues shumefunksional i cili karikon 4 pajisje njekohesisht (nevojitet pershtatesi QC2.0 / 3.0.) 

Ka vend per karikim te telefonit, ores, kufjeve si dhe e aksesoreve te tjere me sistem QI 

Karikuesi i ores nga pas nuk eshte i perfshire ne paketim 

Per telefonat me te trashe se 8 mm dhe qe kane kase mbarojtese nuk funksionon karikimi wireless 

Per te bere karikimin e tyre duhet te hiqen kasat mbrojtese 

Mund te perdoret edhe si mbajtese telefoni ne rast se ju deshironi te shikoni dicka 

Instalimi eshte teper i lehte mjafton te vihen aksesoret per karikim dhe fisha lidhese me energjine 

Permasat jane 8.9 x 3.1 x 2.7 inches 

Specifikat

Garancia 3 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)