8 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 6 000 Lekë


Përshkrimi

  • Tablet  BLOW TAB7 
  • KAPACITETI I BATERISË: 3000 mAh
  • Madhesia 7 inch
  • REZOLUCIONI: 1024x600
  • 8GB Memorie 1 GB RAM
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 87504

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

12 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
13 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
13 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
52 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Tablet KidsTAB 7.4 është një zgjedhje shkëlqyese për fëmijët tuaj, ofruar në një ngjyrë të bukur blu.

Mbrojtës për të garantuar që pajisja do të mbetet e sigurtë gjatë përdorimit. 

Specifikatë Teknike: Tableta BLOW KidsTAB 7.4 është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim të përditshëm me një ekran të madh 7 inçë dhe një rezolucion të lartë.

Procesori i fuqishëm Cortex A7 siguron performancë të shpejtë dhe të qëndrueshme. Me portat e përfshira mini USB dhe minijack 3,5 mm, pajisja ofron shumë mundësi lidhjeje.

Lexuesi i kartave dhe kapaciteti i baterisë prej 3000 mAh bëjnë këtë tabletë një zgjedhje të shkëlqyer për lojëra dhe multimedia. Ngjyra e bukur blu dhe modeli i veçantë KidsTAB7.4HD2 e bëjnë atë tërheqëse për fëmijët.

Zgjidhni BLOW KidsTAB 7.4 për një eksperiencë të mrekullueshme të tabletës për fëmijët tuaj!

Specifikat

Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)