27 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Note 12S 8/256 GB

  • Smartphone Xiaomi me ekran 6.43" inch Amoled
  • Android 13, MIUI 14
  • Kamera triple (108MP, 8MP, 2MP)
  • 8 GB RAM dhe 256 GB memorje
  • Bateri 5000mAh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 74979

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 7010 L
81 990 Lekë
89 000 Lekë
I disponueshëm
- 14910 L
79 990 Lekë
94 900 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 15010 L
89 990 Lekë
105 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
135 000 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 50000 L
229 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
180 000 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 6000 L
53 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 5000 L
84 990 Lekë
89 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
39 990 Lekë
45 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
38 990 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
29 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 11000 L
68 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 10910 L
68 990 Lekë
79 900 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
68 990 Lekë
79 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15000 L
109 900 Lekë
124 900 Lekë
I disponueshëm
- 6910 L
64 990 Lekë
71 900 Lekë
I disponueshëm
- 12910 L
69 990 Lekë
82 900 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Note 12S 8/256 GB

Ju prezantojmë me modelin më të bukur “Note”.

Performancë e lartë e shoqëruar me bateri 5000mAh dhe teknologjinë e karikimit të shpejtë 33W. Ky model vjen me kamer kryesore 108 MP.

Kapni peizazhe të mrekullueshme, portrete të nivelit të lartë, shkrepje në errësirë etj. 

Telefoni perfekt për të luajtur dhe për të bërë punë të ndryshme kudo që të jeni.

Reviews (0)