790 Lekë


Përshkrimi

Adaptor universal dhe mbrojtes tension Mund te perdoret per te gjithe paisjet elektronike tuaja, kompjuter TV etj Eshtë një njësi kompakte me një përshtatës ndërkombëtar, dhe siguron mbrojtje te pasiejve elektronike nga mbitensioni. Ky artikull me përshtatës priza në Evropë / MB / SHBA / Kinë / Japoni / Australi / Spanjë dhe pothuajse çdo vend në botë. Ju mund ta lidhni këtë në çdo prizë të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24980

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Adaptor universal dhe mbrojtes tension

Mund te perdoret per te gjithe paisjet elektronike tuaja, kompjuter TV etj

Eshtë një njësi kompakte me një përshtatës ndërkombëtar, dhe siguron mbrojtje te pasiejve elektronike nga mbitensioni.

Ky artikull me përshtatës priza në Evropë / MB / SHBA / Kinë / Japoni / Australi / Spanjë dhe pothuajse çdo vend në botë.

Ju mund ta lidhni këtë në çdo prizë të disponueshëm të energjisë dhe pastaj lidhni pajisjen tuaj me përshtatësin universal.

Nëse drita treguese shfaqet e kuqe, kjo tregon se përshtatësi universal është duke punuar.

AC input voltage:250VAC . Materiali ABS. Pa dalje USB anesore

Vleresimet

No customer reviews for the moment.