2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Android TV Box H96 Max 4/32 8K UHD android 13.0

 • Android Box per te kthyer televizorin tuaj ne Smart Tv
 • Me pamje HDR, rezolucion ne cilesi 8K
 • Me RAM 4 GB dhe memorje 32 GB per te shkarkuar aplikacione apo lojera
 • Lidheni me Wifi me televizorin tuaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 89189

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

8 990 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (221)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
I Ri!
3 490 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (13)
I disponueshëm
I Ri!
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
I disponueshëm

5 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1100 L
New
3 490 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
New
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV Box H96 Max 4/32 8K UHD android 13.0

Futuni në një botë të re të transmetimit me Android TV Box-in tonë

të shkëlqyer H96 Max 4/32 8K UHD me Android 13. Ky kuti i zgjuar

të bën të shndërroheni shtëpinë tuaj në një kinema personale me

cilësi të lartë dhe mundësi të pakufizuara të transmetimit.

Pamje 8K Ultra HD: Shijoni përvojën mahnitëse të pamjes me rezolucionin 8K Ultra HD.

Me një cilësi të tillë të lartë të imazhit, çdo detaj do të jetë i qartë dhe i shkëlqyeshëm.

Futuni në botën e pamjes së qartë me këtë kuti Android TV.

Android 13.0: Bëhu pjesë e eksperiencës më të fundit të sistemit operativ Android 13.

Me performancë të përmirësuar dhe funksione të shtuara, ju do të keni qasje në një

gamë të gjerë aplikacionesh, lojërash dhe përmbajtje të ndryshme për të shijuar.

Audio e Përmirësuar: Përmirësojini eksperiencën e dëgjimit me zë të pastër

dhe të fuqishëm nëpërmjet këtij Android TV Box. Shijoni tinguj të përshtatshëm

për çdo përmbajtje që transmetoni, duke përjetuar një cilësi audio të lartë.

Konektiviteti: Lidhuni lehtësisht me internetin përmes WiFi-së dhe eksploroni

përmbajtjen online, luani lojëra, shikoni video në rrjetet sociale dhe shumë më tepër.

Te dhena teknike:

 • Sistemi operativ: Android 13.0

 • CPU : Quad core ARM Cortex- A53

 • GPU: Mali-450

 • Memorje:  4/32GB

 • Wifi : WLAN 802.11a/b/g/n/ac2.4G/5.0G

 • Bluetooth : BT5.0

 • Audio: Supports MP3, AAC, WMA, RM, FLAC

 • 1*HD: 4K*2K UHD

 • Output 1*USB: 1*USB 2.0 1*IR

 • Reciver: Remote Reciver Connect 1*DC: 5V/2A 1*AV: 480i/576i for CVBS

 • Dimensionet e produktit 96x96x16.8mm

Ne paketim perfshihet : Kabull Hdd, telekomanda, pajisja, karikuesi dhe manuali

Video demostruese:

Reviews (0)