16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Karrige Kings Throne White Shark modeli Gaming Chair
  • Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32170

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 600 L
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 200 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 900 L
2 590 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 400 L
3 590 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3200 L
9 799 Lekë
12 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Karrige Kings Throne White Shark modeli Gaming Chair

Modeli me atraktiv dhe risi ne dizenjim pasi vjen i dizenjuar ne te gjithe siperfaqen 

Me lartesi te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet

Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rrota 

Me veshje lekure ne te gjithe siperfaqen me ngjyre te kuqe dhe te zeze e nderthurur 

Gjithashtu ka dy hapesira ne pjesen e pasme te kurrizit kumund ta kaloni fishat per telekomandat e lojes 

Ideale per personat qe adhurojne komoditetin dhe guxojne ne shije 

Permasat jane  73 x 31,5 x 56 cm

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Jeni shume te mire, sherbim cilesor


Produkti ishte sic e kisha pare ne website.


ja vlen per cmimin qe ka

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Jeni shume te mire, sherbim cilesor


Produkti ishte sic e kisha pare ne website.


ja vlen per cmimin qe ka