13 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 9 000 Lekë


Përshkrimi

Karrige Gaming Kings Throne

  • Karrige gaming komforte dhe ideale per gaming
  • Me mbeshtetes per shpinen ne kendin e deshiruar
  • E rregullueshme ne lartesi
  • Rrotullim 360 grade me 5 rrota
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32170

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (17)
I disponueshëm
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
1 ne stok

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 16000 L
28 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 13000 L
32 990 Lekë
45 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 9000 L
26 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 13000 L
25 990 Lekë
38 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 9000 L
16 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 13000 L
34 990 Lekë
47 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
46 999 Lekë
47 999 Lekë
3 ne stok
- 2000 L
22 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
24 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Karrige Kings Throne White Shark modeli Gaming Chair

Karrige e markes White Shark Kings Throne per te gjithe mbreterit e lojerave gaming

Perfitoni rehatine dhe komfortin ne dizajnin atraktiv dhe me risi ne dizenjim

Ne ngjyre te zeze, me detaje te ngjyres se kuqe

Ne material te bute, me sfungjer shtese per suport te qafes

Ne veshje ne material lekure te bute eko dhe material plastik

Vjen e rregullueshme ne lartesi me dorezen ne pjesen e poshtme per posture te rehatshme te qendrimit

Me mbeshtetes te rehatshem per krahet per te ofruar komforditet gjate punes (te fiksuar-nuk mund te levizen)

Mbeshtetesja per shpinen mund te rregullohet ne kendin e deshiruar per komforditet maksimal

Ideale per te luajtur gaming ne rehati te plote dhe te perqendruar ne loje

Me dy hapesira ne pjesen mbeshtetese per te kaluar fishat per telekomandat e lojes

Me kembe me 5 rrota qe mundesojne lehtesine ne rrotullim 360 grade

Pesha maksimale e suportit te karriges eshte 120 kg

Per informacion mbi instalimin e karriges, ndiqni manualin ketu

Gaming Stolica White Shark Kings Throne - Infomark internet trgovina Kupi po najpovoljnijoj cijeni

Permasat e produktit:

Permast e ndenjeses: 51 x 48 cm

Gjeresia e pjeses se shpatullave: 48 cm

Lartesia e mbeshteteses: 67 cm

Lartesia e karriges (e rregullueshme): 43- 53 cm

Dimensionet: 51 x 48 x 108.5-115.5 cm


Video Demostruese : 

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Jeni shume te mire, sherbim cilesor


Produkti ishte sic e kisha pare ne website.


ja vlen per cmimin qe ka

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Jeni shume te mire, sherbim cilesor


Produkti ishte sic e kisha pare ne website.


ja vlen per cmimin qe ka