10 490 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 4 500 Lekë


Përshkrimi

  • Modeli Gallant Fix IZOFIX
  • Per femije me peshe 9-36 kg
  • Siguri dhe rehati maksimale gjate levizjes
  • Me mbeshtetese per shpinen dhe koken te rregullueshme ne gjates
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 73290

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (93)
3 ne stok
- 2500 L
9 490 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
28 990 Lekë
29 990 Lekë
2 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
14 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2000 L
62 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
62 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
46 990 Lekë
50 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
46 990 Lekë
50 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ndenjese makine Gallant Fix 9-36 kg

Me mbeshtetje anti-shock (kundra goditjeve) ne pjesen anesore te mbeshteteses per koken

iMbeshtetesja per shpinen dhe per koken mund te rregullohen ne lartesi sipas deshires, te pajisura dhe me siguri ne pjesen anesore

Sistem ISOFIX, i sigurt dhe montohet lehtesisht

Rripa sigurimi me 5 kapese

Pozicion shtrirje

Veshja e serxholinos mund te hiqet dhe te lahet lehtesisht ne 30°CVideo Demostruese : 


Reviews (0)