7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Lego City Police Station
  • Modeli 60316
  • I pershtatshem per 6 vjec +
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70211

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Stacioni policor trekatësh i LEGO City (60316) është i mbushur me detaje magjepsëse, si burgu i përkohshëm, një zonë praktike Ganven dhe një kurs trajnimi qensh.

Ky komplet ka gjithashtu një makinë policie, një helikopter, kamionin e plehrave të keqberesve, një figurë qeni dhe një pllakë rruge, me të cilat mund të lidhni komplete të tjera LEGO City me komisariatin.

Me 5 minifigurat, duke përfshirë 3 personazhe nga seria televizive LEGO City - Adventure, aventura mund të fillojë menjëherë.

Ky grup LEGO City përfshin një udhëzues të printuar hap pas hapi dhe një udhëzues ndërveprues dixhital të ndërtimit.

Aplikacioni pa pagesë LEGO Building Guides për telefonat inteligjentë dhe tabletët përfshin një udhëzues dixhital me zmadhimin intuitiv dhe veçoritë rrotulluese që i lejojnë fëmijët të shohin modelet nga të gjitha këndvështrimet ndërsa ndërtojnë.

Lodrat e policisë LEGO City janë argëtuese për t'u ndërtuar dhe për të luajtur me ndërtesa të detajuara, automjete realiste dhe karaktere argëtuese që frymëzojnë aventura imagjinative të pafundme.

Kompletet e aventurës LEGO City janë dhurata ideale për fëmijët e moshës 6 vjeç e lart për ditëlindje ose çdo rast tjetër.

Stacioni i policisë është 27 cm i lartë, 28 cm i gjerë dhe 24 cm i thellë.

Përmban 668 pjesë.

Eshte i pershtatshem per 6 vjec +

Produktet që keni parë

Reviews (0)